Трибуна FFU

ФФУ звернулася до вболівальників збірної України

Ukrainian players celebrate at the end oФедерація футболу України звернулася до вболівальників національної команди, які мають намір відвідати поєдинок збірних України та Фінляндії в Одесі, з проханням дотримуватися принципів толерантності.

“Звертаємо Вашу увагу на те, що ціною неймовірних зусиль Федерації футболу України та особисто її президента Андрія Павелко, міжнародний футбол повернувся в Одесу і Харків, – йдеться в повідомленні. – УЄФА пишається тим, що об’єднує 54 національні асоціації, а новообраний президент організації показує , що Україна займає почесне місце в європейській футбольній громадськості, вибравши нашу країну серед перших для свого візиту.

Під час матчу кваліфікації ЧС-2018 між національними збірними командами України та Фінляндії українські і, зокрема, одеські шанувальники футболу мають можливість продемонструвати всій Європі, в нашій країні вміють підтримувати улюблену команду на принципах рівності та взаємоповаги. Саме тому проявам дискримінації, зокрема расистського характеру – не місце на наших стадіонах. Так само, як і використання піротехнічних засобів, заборонених банерів, гасел тощо. Наша країна славиться своєю гостинністю, а Одеса була, є і залишиться багатонаціональним містом зі своїм колоритом і неповторним шармом. Саме тому надзвичайно важливо зберегти право приймати великий футбол в своєму місті, демонструючи поведінку, гідне справжнього вболівальника!

Також важливою подією стане проведення товариської зустрічі між національними збірними командами України та Сербії в Харкові, куди міжнародний футбол повертається після трирічної перерви. Протягом тривалого часу керівництво ФФУ робило все можливе, щоб повернути збірну України в місто, який завжди шалено підтримувало «синьо-жовтих». До стадіону, який отримав високу оцінку за організацію і проведення поєдинків чемпіонату Європи 2012 року. І нам вдалося це зробити! Тепер черга – за харківськими вболівальниками, які мають унікальний шанс довести всім, що рішення УЄФА дозволити проводити міжнародні зустрічі в цьому спочатку футбольному місті, є єдино правильним.

Наголошуємо, що від кожного з Вас залежить майбутнє міжнародного футболу в Україні. Давайте продемонструємо, що ми вміємо і можемо цивілізовано і толерантно вболівати за свою улюблену команду! ”

Джерело: ФФУ

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

74 / 0.215 / 5.95mb