<
>

Реклама

Трибуна FFU

ФФУ звернулася до вболівальників збірної України

Spy-Football.com

11/11/2016 , 10:15

Ukrainian players celebrate at the end oФедерація футболу України звернулася до вболівальників національної команди, які мають намір відвідати поєдинок збірних України та Фінляндії в Одесі, з проханням дотримуватися принципів толерантності.

“Звертаємо Вашу увагу на те, що ціною неймовірних зусиль Федерації футболу України та особисто її президента Андрія Павелко, міжнародний футбол повернувся в Одесу і Харків, – йдеться в повідомленні. – УЄФА пишається тим, що об’єднує 54 національні асоціації, а новообраний президент організації показує , що Україна займає почесне місце в європейській футбольній громадськості, вибравши нашу країну серед перших для свого візиту.

Під час матчу кваліфікації ЧС-2018 між національними збірними командами України та Фінляндії українські і, зокрема, одеські шанувальники футболу мають можливість продемонструвати всій Європі, в нашій країні вміють підтримувати улюблену команду на принципах рівності та взаємоповаги. Саме тому проявам дискримінації, зокрема расистського характеру – не місце на наших стадіонах. Так само, як і використання піротехнічних засобів, заборонених банерів, гасел тощо. Наша країна славиться своєю гостинністю, а Одеса була, є і залишиться багатонаціональним містом зі своїм колоритом і неповторним шармом. Саме тому надзвичайно важливо зберегти право приймати великий футбол в своєму місті, демонструючи поведінку, гідне справжнього вболівальника!

Також важливою подією стане проведення товариської зустрічі між національними збірними командами України та Сербії в Харкові, куди міжнародний футбол повертається після трирічної перерви. Протягом тривалого часу керівництво ФФУ робило все можливе, щоб повернути збірну України в місто, який завжди шалено підтримувало «синьо-жовтих». До стадіону, який отримав високу оцінку за організацію і проведення поєдинків чемпіонату Європи 2012 року. І нам вдалося це зробити! Тепер черга – за харківськими вболівальниками, які мають унікальний шанс довести всім, що рішення УЄФА дозволити проводити міжнародні зустрічі в цьому спочатку футбольному місті, є єдино правильним.

Наголошуємо, що від кожного з Вас залежить майбутнє міжнародного футболу в Україні. Давайте продемонструємо, що ми вміємо і можемо цивілізовано і толерантно вболівати за свою улюблену команду! ”

Джерело: ФФУ

Реклама