>

Кубок Украіни кубок України

Кубок України. Всі результати 1/8 фіналу (Відео)

29/9/2014 , 12:40

Відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубку України. Після трьох днів протистоянь маємо кілька несподіваних результатів.

Кубок України
1/8 фіналу. Перші матчі

Пропустивши гол на 35-й хвилині, донецький “Шахтар” згадав про те, що негоже команді такого рівня програвати на стадії 1/8 Кубка країни клубу з нижчого дивізіону і забила стільки, скільки хотіла. Тепер матч-відповідь перетворюється на формальність.

“Полтава” – “Шахтар” – 1:5
Голи: Фомич, 36 – Тейшейра, 45+1, 75, Гладкий, 68, Чигринський, 79, Дентіньйо, 90+5

“Олександрія” – “Зоря” – 0:1
Гол: Малишев, 55

“Іллічівець” – “Ворскла” – 0:1
Гол: Ковпак, 12 (з пен.)

Після поєдинку в Ужгороді, головний тренер господарів зробив серйозну заяву на рахунок арбітражу матчу.

“Говерла” — “Металіст” – 2:2
Голи: Каверін, 11, 67 – Шав’єр, 56, 87

Доволі неочікуваний результат зафіксовано у Луцьку. Гол Еріка Бікфалві з сумнівного пенальті, вирішив долю поєдинку.

“Волинь” – “Дніпро” – 1:0
Гол: Бікфалві, 37 (пен)

Київське “Динамо” мінімально здолало на виїзді львівські “Карпати”, але зважаючи на боротьбу яка була на полі, про вихід в чверть фінал киянам думати ще зарано. Єдиний гол на 5 хвилині зустрічі провів Лукаш Теодорчик

“Карпати” — “Динамо” – 0:1
Гол: Теодорчик, 5

Сенсація в Дніпродзержинську! Імениті одесити завітали в гості до скромної – Сталі. Але, на жаль, для гостей недооцінка суперника зіграла злий жарт, адже Чорноморець програв свому супернику з мінімальним рахунком 2:1.

“Сталь” Д – “Чорноморець” – 2:1
Голи: Котляр, 24, 82 (обидва — з пенальті) – Гай, 45

У грі між Олімпіком та Металургом з Запоріжжя фаворитом вважился гості, але господарі поля зуміли відповісти всім скептикам. Донечани шокують досвідчених запоріжців і дають Олегу Тарану час на роздуми до матчу-відповіді.

“Олімпік” – “Металург” З – 2:0
Голи: Ситник, 6, Гельзін, 70 (з пен)