<
>

Реклама

Блоги Spy News

Донецькі Ультрас. "Ні" провокаціям

Spy-Football.com

5/8/2013 , 14:04

Багато неграмотних людей зараз дуже легко підсіли на чергову провокацію від ригіональних ЗМІ.

Мовляв вот вам відео, де данєцкіє фанати кричать “Даві хахлов”. Негодуйте товаріщі хохли. І хохли негодують: пишуть гнівні пости в інтернеті типу “ахуєлі підари”. Я трохи поясню ситуацію:

“Хохли” – на фанатському сленгу назва всіх фанатів Динамо Київ, яка виникла ще з часів совка, коли динамівці їздили в Москву і гуляючи там по центру заряджали вже тоді “Слава Україні -Героям Слава”. Так як це був ледь не єдиний український двіж то і прозвали хохлами. Спартак тоді став і зараз лишається – “Мясо”, ЦСКА – “коні”, Карпати – “лемки”, Шахтар – “Кроти”, одесситам взагалі пощастило, вони – “жиди”. Тож заряд “Дави хохлов” ніяким чином не можна сприймати, як “дави Українців”. Це лише сленг. Так само як і відповідь “Дави кротов” не закликає до винищення цих мирних підземних тваринок.

Це було для відсталих від сучасного футболу.

Тепер про позитив: Донецькі ультрас мають чітку націоналістичну позицію. Тобто вони є справжніми УКРАЇНСЬКИМИ націоналістами. Не рускіми, не гітлеристами, а саме – Бандерівцями. Саме вони вивішували банера в честь 14-го жовтня. Вчора навіть по ТБ було чутно перекличку зі стадіоном “Слава Україні – Героям Слава!” Вони ж проводять турніри в честь героїв УПА. Їх же за це і люто щимлять мусора. І оцей дурний відос, який радо підхопили бездумні жителі фейсбуку чергова мусорська провокація вирвана з контектсу. Але хохли ведуться і серуть, ну а як ще інакше в фейсбуку?

«Скажіть, що може бути злочинного в патріотизмі, якщо ми кричимо «Слава Україні!», а фани з іншого сектора нам відповідають «Героям слава!». А що нам накажете кричати «Слава КПРС!» або «Партії регіонів слава!», – ще кілька років тому казав один з лідерів донецького фан-руху, коли прес став таким, що змусив фанатів бойкотувати гру власної команди на весь рік!

Також додам, що хоч донецькі фан-угрупування є, мабуть, найслабшими в прем’єр лізі, проте завжди виступали чесно і мають повагу до себе від інших двіжів саме за таку чесноту.

Тож давайте будемо розбиратись в ситуації і підтримаймо цей оазис людяності в центрі Мордору=)

Додаю фотку з сектору кротів. Доречі, цей банер був вивішений на матчі з Боруссією, коли ахметівськи орговики намагались змусити ультрас співати пісню “Катюша”. Фанати відповіли банером “Воля України або смерть”, додавиши коментар “Ось відповідь радянській курві катюше”.

1dLvg4imQ6k

 

 

 прислав Nordik, Кубок Молодого Футболу

ТегиТеги:

Реклама