<
>

Реклама

Блоги Spy News

Коли "щасливий" стадіон стає нефартовим

Spy-Football.com

11/3/2013 , 17:43

А можливо причиною поразки Карпат від Чорноморця в 20 турі є … львівські фани. Ні ні , підтримка була просто фантастична і візуальна і особливо акустична. Тут претензій нема. Причина в баннері, який зявився на стадіоні після перерви поєдинку.

KTO_4253.JPG

На стадіоні “Україна” повісити банер , що хочемо грати на іншому стадіоні. З точки зору ізотерики таке робити не можна. Згідно теорії все матеріальне на Землі має душу. Будь це будинок, авто… чи гроші. Відповідно і ставитись до всього потрібно як до живої істоти. Цікаво, якщо б приклеїти на одяг своєї дружини напис “Піпець який афігенний пацан хоче полежати на кращій бабі ніж ця”, щоб тоді сталося з цим “афігенним пацанчиком”))))

Простіше кажучи “Старий стадіон обідився на таку не любов і вирішив провчити вболівальників”. Зрозумійте мене правильно. Я нічого не маю проти “Арени Львів” і щоб там свої матчі проводили “Карпати”. Більше того, я навіть “за”. Але і до старенької “України” треба ставитись з повагою і принаймні гідно з нею попрощатися.

Звичайно, тут є трохи жарту (а для когось і містики) , але на майбутнє я б звернув на це увагу. Від гріха подальше…

Ну і на сотанок ще трохи емоцій з фан-сектору…

 

Andry22, блоги на spy-football.com

 

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама