<
>

Реклама

Блоги Spy News

Ось через це хочуть наказати Збірну України. Фото

Spy-Football.com

24/9/2013 , 9:09

Мій перший блог на цьому сайті, не судіть строго.

От через такі неонацистські прояви на стадіоні хочуть дискваліфікувати збірну України з футболу. Точніше позбавити її підтримки вболівальників на матчі з Польщею у Харкові.

HFAIPXzp9uw

Це було б смішно, якби не було так прикро. Будемо сподіватися що в УЕФА вистарчить розуму щоб не зіпсувати свято всім українцям.

Також хотілося б звернути увагу на таке. За прояви неонацизму та расизму з боку вболівальників “Карпат” у матчі 2-го туру чемпіонату львівський клуб оштрафовано на 150 тисяч гривень. У разі повторення порушення буде розглянуто питання про проведення “Карпатами” чергового матчу чемпіонату без вболівальників.

Де якісь документи, фото, відео про ці “прояви неонацизму та расизму”? Як це львівські вболівальники у Донецьку(!!!) таке могли зробити? Чи можна вважати портрети політичних діячів нацизмом???Якщо це сталося у 2 турі чому рішення винесли аж перед початком 10-го? Так довго шукали ці “прояви”? Чи можливо, все це просто помста за перемогу над “Шахтарем”?

На сайті фанатів “Карпат” довелося прочитати цікавий діалог, яким хочу поділитися з вами:

Взято з fckarpaty.com.ua

Нiк: PrimeLviv
Постіна наявність на стадіоні портретів політичних діячів та СС Галичина- це швидше ознака неповноцінності. Чому просто не шанувати і памятати своїх героїв у нормальний, людський спосіб, а не витягувати постійно скелети із шафи і трясти ними на кожному кроці, при цьому комусь щось доводячи?! СС Галичина, Бандера і Шухевич ніколи не будуть героями для іншої частини України, вони ніколи не сприймуть наш погляд, нашу історію, але ні… потрібно включити галицький примітивізм і знову кидати горохом об стіну! Для нас вони є героями і цього достатньо, ми їх поважаємо, ми їх памятаємо. То чому потрібно комусь, щось доводити? Чому не залишити футбол- футболом?
Нiк: ЗЕЛЕНЬ
PrimeLviv, це позиція такого собі малороса (без персоналій). Спочатку тобі кажуть не трясти скелетами, а шанувати їх десь вдома чи в інший спосіб; потім тобі скажуть, шо вишиванка – це також понти, якими світити не варто; потім понтами назвуть рідну мову і взагалі людську подобу.
А ше 15-20 років назад на стадіонах Дніпропетровська чи Донецька людям роздавали листочки з текстом Гімну України – тоді тоже багато говорили, шо то понти, які на сході не приживуться. Прижились і навіть дуже. І приживаються. І не в останню чергу саме завдяки тим скелетам, якими час від часу на зло багатьом кабінетним щурам, трясуть фанати. Часто невдало. Часто недолуго. Але шось роблять. На відміну від багатьох майстрів довгого язика з зарозумілою фізіономією.
Давно минули ті часи, коли футбол був лише спортом. Заперечувати це – і є ознака неповноцінності.
А шукати якісь причино-наслідки в процесі, який давно перетворився на видоювання грошей з ознаками цирку, просто не варто.
А наша ФФУ тільки рада: замість координувати дії з фан-рухами, вони навпаки постійно загострюють конфронтацію, шо в свою чергу призводить до відповідної агресії. Це не виправдовує агресію, але це не знімає відповідальності з органів футбольної влади. А у нас футбольна влада нічим не відрізняється від мєнтів чи ДАІшників: замість наводити порядок і запобігати форс-мажрам, стоять тихенько збоку, потираючи руки, чекають правопорушень лише задля одного – настригти капусти. А далі хоч трава не рости.
Ось так. Де істина висновки робіть самі.

 До зустрічі,
Блог Desperados спеціально для spy-football.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама