<
>

Реклама

Блоги Spy News

Фанів "Металіста" закликають купляти майки "UEFA-MAFIA". Скільки можна?

Spy-Football.com

24/8/2013 , 11:49

uefa-mafiaВболівальники харківського “Металіста” виготовляють на замовлення футболки з написом UEFA-MAFIA.

“Друзі є можливість придбати футболки UEFA-MAFIA Кольоровий друк на білій футболці – 130 грн Кому цікаво – пишіть: … Info@metalist.kh.ua Варіанти нових принтів готують …”, – повідомляється на неофіційному порталі ФК “Металіст ».

Вибачте мені, але це вже “БРЕД”. Наболіло. Хто тут мафія? Хто купляв матчі? А ці акції у підтримку команди у центрі Харкова? Вам самим не соромно? “Ми купляли матчі , бо дуже хотіли в єврокубки…”

Ну а ці футболки – це вже апофеоз дибілізму. Ось це винахідливість. На біді ще й заробляють. Щоправда, тільки гроші дістануться якимось жидам,краще б забути ту історію і з перспективою дивитись у майбутнє.

А може гроші, виручені від продаж підуть на підкуп суддів та суперників в ЧУ?

Дограються, що Металіст від єврокубків довічно відлучать. Через ось таких креативних вболівальників і горе-юристів Металіста.

На мій погляд, такими акціями вболівальники МХ тільки погіршують ситуацію. Вася Уткін вже висловився нехай і в жорстковатій формі, але тим не меньше – по темі цього ниття про “нас засудили”.

P.S. Доречі про мафію, проти президента МХ порушено кримінальну справу за контрабанду бензину

Блог Sviatik LvDn, спеціально для spy-football.com

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама