<
>

Реклама

Блоги Кесар

Нам потрібне оновлення нашого футболу

Spy-Football.com

28/2/2014 , 21:58

ffu_engВже давно у нашому українському футболі все більше та більше відбувається засилля політичних сил, котрі впливають на якість нашого футболу, зокрема на міжнародному рівні.

Не новина, що футбол потребує вкладення в нього коштів і всі ми радіємо, коли починаються наші чемпіонати і кожного разу сподіваємось, що “ось цього сезону все зміниться на краще”…

Ні! Нічого не змінюється, окрім наростання негативу, котрий на нас нагромаджують такі ФФУ-шні оборудчики, як Стороженко, котрий і досі ще впливає на рішення в нашому футболі. Зокрема, “кришує” відмову прозорого вирішення питання з відстороненням столичного “Арсеналу” від подальшої участі в чемпіонаті.

Сидить у ФФУ Попов, котрий нічого, окрім дискредитації нашого футболу перед світовою спільнотою, не робить, бо й досі ні ПФЛ не працює, ні КДК не працює належним чином, ні питання по арбітражу не вирішуються взагалі ніяк.

В країні народ повстав проти бандитського режиму “януковочів”, котрі своїми понятіями довели країну до краху і все починається робитись по-новому.

Можливо і в футболі треба робити перебудову, щоб надалі було менше чиновників і більше толку. Потрібно переглянути всі рішення ФФУ і ПФЛ за останні три роки, особливо з огляду на справи в футбольних клубах “Оболонь”, “Кривбас”, “Арсенал” і інших ФК, котрі приймали участь в нижчих дивізіонах Чемпіонату України з футболу.

Було б добре, щоб тут всі бажаючі висказувались про те, чи є у нас проблеми в футболі і як їх треба вирішувати.

блог Кесар спеціально для spy-football.com

 

ТегиТеги: УПЛ

Реклама