Ліга Європи Spy News

Донецький "Металург" принизили в Албанії

1/8/2013 , 23:35

metadon_playerПідопічним Юрія Максимова доведеться докласти чимало зусиль, щоб пробитися в наступний раунд.

У третьому відбірковому раунді розіграшу Ліги Європи донецький «Металург» на виїзді грав з албанським клубом «Кукесі». Незважаючи на те, що у албанської команди – найнижчий рейтинг з усіх, хто бере участь в турнірі, вже на шостій хвилині саме вони забили гол. Халачі навісив з кутового і аргентинець Малакарне ударом головою відкрив рахунок у матчі. Після цього господарі поля великими силами відійшли назад, буквально забарикадувавшись біля своїх воріт.

Підопічні Юрія Максимова повністю володіли ініціативою, але до небезпечних моментів справу довести ніяк не могли. Лише на тридцятій хвилині непоганий момент був у Лазіча, але свою команду врятував воротар. Той же Лазіч мав шанс перед самою перервою, але і в цьому моменті Халілі був на місці.

Дебют другої половини матчу залишився за донеччанами, але в одному з епізодів албанський голкіпер знову виручив свою команду після удару невгамовного Лазіча. Підопічні Юрія Максимова знатно притиснули суперника до їхньої штрафної і, здавалося, гол – справа часу. Але дуже сильно підвів «Металург» Микола Морозюк, який, отримавши другий «гірчичник», відправився в роздягальню на двадцять хвилин раніше часу.

Однак і в меншості гості продовжували атакувати, і в одному з моментів були близькі до того, щоб зрівнювати – албанські ворота після удару Дегтярьова врятував каркас. А за п’ять хвилин до фінального свистка відбулося взагалі незрозуміле: Алікай подав з кутового і Малота відправив м’яч у сітку. Кінцівка матчу була дуже нервовою і арбітру довелося заспокоювати гравців лише за допомогою жовтих карток. Але, як би там не було, до фінального свистка рахунок на табло не змінився – перемога «Кукесі» 2:0 і через тиждень підопічним Юрія Максимова доведеться попітніти, щоб пробитися в наступний раунд змагань.