<
>

Реклама

Ліга Європи AC MILAN

Неймовірна серія пенальті - по 13 ударів і Мілан проходить в групу Ліги Європи (Відео)

Spy-Football.com

2/10/2020 , 10:46

Один з найтитулованіших клубів Європи – “Мілан” – був за крок від вильоту з Ліги Європи. Точніше протягом одного матчу россонері кілька разів “стояли з піднятою ногою над прірвою”, але кожного разу дивним чином рятувались. По-перше, “Мілану” довелось грати овертайм, в якому він пропустив вже на першій хвилині. Відігралась команда Піолі на 120-й завдяки пенальті! Тож довелось пробивати 11-метрові, щоб визначити переможця.

По-друге, гравці “Мілана” тричі не реалізували свої спроби, вже коли серія йшла до першого промаху. Тобто у “Ріу Аве” було три шанси закрити матч. Але кожного разу португальці прощали італійців. Коли Коломбо не влучив в рамку, Монте пробив так, що м’яч влучив в стійку, прокотився по лінії воріт, вдарився в іншу стійку і вилетів в поле. Коли Доннарумма пішов пробивати 11-й удар, він послав м’яч над поперечиною. Однак його візаві – 36-річний поляк Павел Кішек – пробив аналогічним чином!

12-й удар від Беннасера потягнув кіпер, але Геральдеш влучив у стійку! Все закінчилось на 13-х ударах. Кьяєр свою спробу реалізував, а Адерлан переграти Доннарумму вже не зміг. Тож “Мілан” зіграє груповому етапі Ліги Європи.

Реклама