Ліга Європи Spy News

Позор Блохіна добрався і до Відня

Spy-Football.com

3/10/2013 , 23:06

rap_dynСтоличний клуб не зумів зберегти переможний рахунок за хвилину до фінального свистка.

У другому матчі групового етапу Ліги Європи київське “Динамо” сьогодні зіграло внічию 2:2 проти віденського “Рапіда”. Гол Андрія Ярмоленка на 30-й хвилині після прострілу зліва від Тремулінаса спантеличив гравців “Рапіда”. Бо вже через чотири хвилини вони зметикували гол у власні ворота. Беланда перелякав у штрафній “рапідця” Зоннляйтнера і той під час вибивання м’яча влучив ним у Дібона, після чого круглий опинився у воротах. Наприкінці першого тайму непоганий момент мав і Мбокані, але не забив. Натомість гравці “Рапіда” отримали два “гірчичники”.

І якщо перший тайм був за “Динамо”, то у другому киян було не впізнати. Коментатор матчу на телеканалі “Футбол” Віктор Вацко зауважив, що президент “Динамо” Ігор Суркіс потратив на тренсфери зіркових новачків десятки мільйонів доларів – утричі більше, ніж коштують усі гравці віденської команди. А після пропущеного киянами другого гола взагалі назвав їх переляканими.

І справді, спочатку на 53-й хвилині кияни пропустили від Бурґштаббера через помилку у захисті Тремулінаса. А коли арбітр компенсував аж 5 хвилин до основного часу, за хвилину до фінального свистка простріл зліва потужним ударом головою приблизно з лінії штрафного точно у кут воріт пробив захисник Тріммель. Кіпер киян Коваль зреагував, але був безсилим дотягнутися до м’яча. Команда Олега Блохіна вивозить замість трьох очок дише одне. Нагадаємо, у першому матчі кияни на НСК “Олімпійський” мінімально поступилися “Генку”. Після двох ігор у “Динамо” одне очко й останнє місце у групі G.

Черговий провал Блохіна. До речі, єдиим футболістом що підійшов до фанатської трибуни після матчу і подякував ультрас за підтримку був Олег Гусєв.

Тим часом у грі другої пари “Генк” удома переміг із рахунком 2:1 “Тун”. Господарі забили зусиллями Горью та Воссена на 55-й і 63 хвилинах. Гол у “Туна” на 90+1 хвилині провів Мартінес.

“Рапід” – “Динамо” – 2:2

Голи: Ярмоленко, 30; Дібон, 34 (авт.) – Бурґштаббер, 53; Тріммель, 90+4

Склади команд:

“Рапід”: Новота, Берендт, Зоннляйтнер, Палла, Дібон, Пецос, Шауб, Бойд, Забітцер, Тріммель, Бургштаббер (Розурек, 74)

“Динамо”: Коваль, Тремулінас, Хачеріді, Драговіч, Сілва, Сидорчук (Вукоєвіч, 46), Велозу, Ленс (Гусєв, 87), Ярмоленко, Беланда (Аруна, 74), Мбокані

Попередження: Зоннляйтнер, 40; Берендт, 43; Бойд, 52; Шауб, 77 – Сидорчук, 4; Аруна, 84