Баварія

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Баварія знову знищила Арсенал (Відео)

8/3/2017 , 9:56

Після приниження в Німеччині лондонці були налаштовані зберегти обличчя і дати бій грізному супернику бодай на своєму полі, проте обставини склалися проти них.

Розпочиналося все для канонірів дуже добре – на 20 хвилині Тео Уолкот відкрив рахунок у матчі. Але головні подій на полі розгорнулися після перерви. Героєм зустрічі став грецький арбітр Сідіропулос. У досить спірному моментів він видалив з поля Лорана Косельни і призначив пенальті у ворота господарів.

Після цього результат зустрічі був вирішений наперед. Левандовскі пенальті реалізував, а потім його партнери дотиснули суперника, відвантаживши їм вже звичні п’ять м’ячів.

Ця поразка стала для Арсеналу найбільшою на своєму полі за останні 20 років. У 1998 роцы каноныри програли 0-5 Челсі у кубку англійської ліги.

До того ж Арсенал став першим в історії Ліги Чемпіонів клубом, який залишив його в першій же стадії плей-офф сім сезонів поспіль.

“Арсенал” – “Баварія” – 1:5 (перший матч – 1:5)
Голи: Волкотт, 20 – Левандовскі, 55 (пен), Роббен, 68, Коста, 78, Відаль, 80, 85