Монако

Ліга Чемпіонів champions league

Ювентус переміг Монако і вийшов у фінал Ліги Чемпіонів (Відео)

10/5/2017 , 12:21

Після перемоги 2:0 на виїзді, Ювентус обіграв монегасків з рахунком 2: 1 вдома і пробився у фінал Ліги чемпіонів.

З перших хвилин поєдинку гості кинулися вперед, проте Ювентусу вдавалося організовано тримати оборону. Стримавши стартовий натиск Монако “Стара Сеньйора” вирівняла гру, а у середині тайму Манджукіч вивів господарів вперед. А перед самою перервою Дані Алвеш практично поховав надії монегасків на вихід у фінал.

Після перерви Юве почав грати по рахунку, а у Монако попереду практично нічого не виходило і вся боротьба проходила в центрі поля. На 67-й хвилині Мбаппе таки вдалося відіграти один м’яч, який по суті нічого і не вирішував.

Ювентус спокійно довів справу до перемоги і, звичайно ж, до виходу в фінал Ліги чемпіонів, де туринців, швидше за все, чекає битва з Реалом.