<
>

Реклама

Spy News
Фіорентина
2:1
Дніпро

Ліга Європи Spy News

Сподівання на перше місце не виправдалися

Spy-Football.com

12/12/2013 , 23:39

Дніпропетровський “Дніпро” не впорався із завданням перемоги у Флоренції і посів друге місце у квартеті Е.

fioДля того, аби посісти у групі підсумкове перше місце “Дніпру” потрібно було перемагати. Уже на 11-й хвилині Євген Коноплянка, обігравшись із Ротанем у стіночку, створив маленький шедевр, вивівши свою команду уперед. Далі за територіальної переваги господарів команди створили по кільк напівмоментів, але забити вдалося “Фіорентині”. Це наддосвідчений Хоакін головою замкнув чудовий навіс Квардадо.

Другий тайм “Фіорентина” розпочала куди активніше, що виглядало дуже дивно, адже саме підопічним Рамоса потрібно було забивати. Лише до середини другого тайму дніпряни зуміли організувати менш більш небезпечні атаки біля воріт Нету, і то зусиллями лише одного Коноплянки. Долю першого місця у цій групі вирішив чудовий удар Квардадо з-за меж штрафного – Бойко в цьому епізоді був безсилим. У хвиилин ж, що залишилися до завершення матчу, “Дніпро” по-суті не створив жодного гольового моменту.

Судячи з перебігу матчу, “Фіорентина” більше заслуговувала на перемогу. Її вона в результаті й отримала, а з нею і перше місце у групі “Е”.

“Фіорентина” – “Дніпро” 2:1 (1:1)
Голи: 0:1 – 13 Коноплянка, 1:1 – 42 Хоакін, 2:1 – 77 Куадрадо.

“Фіорентина” – Нето, Савич, Ронкалья, Гонсало, Паскуаль, Борха Валеро, Фернандес (Пісарро, 70), Хоакін, Куадрадо (Аквілані, 80), Амброзіні, Матос (Ілічич, 76).

“Дніпро” – Бойко, Чеберячко, В. Мандзюк, Влад (Калинич, 76), Федецький, Ротань, Канкава, Політило (Селезньов, 69), Коноплянка, Гама (Кулаков, 63), Зозуля.

Попередження: Амброзіні (21), Фернандес (25), Ронкалья (40), Кулаков (64), Селезньов (85).

football24.ua

ТегиТеги:

Реклама