Ліга Європи europa league

Шахтар громить Базель і виходить у пів-фінал Ліги Європи

Spy-Football.com

12/8/2020 , 17:40

«Шахтар» здобув розгромну перемогу над «Базелем» в матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Стадія турніру проходила в одноматчевому форматі в Німеччині.

Нападаючий Жуніор Мораес відкрив рахунок вже на 2-й хвилині, а через 20 хвилин Тайсон збільшив перевагу «гірників». Доречі, цей гол дозволив Тайсону увійти в історію Ліги Європи. Бразилець став першим футболістом, якому вдалося забити голи в семи розіграшах турніру.

У другому таймі Алан Патрік реалізував пенальті і довів рахунок до розгромного, Додо на 88-й хвилині забив четвертий гол донецької команди. Швейцарська команда змогла відіграти лише один м’яч.

У півфіналі Ліги Європи «Шахтар» зустрінеться з «Інтером», який раніше обіграв «Байєр» (2: 1). Матч відбудеться 17 серпня.

“Шахтар” – “Базель” 4:1
Голи: Мораєс 2, Тайсон 22, Алан Патрік 75 (пен.), Додо 88 – ван Вольфсфинкель 90