Наполі

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Динамо поступається Наполі (Відео)

14/9/2016 , 9:55

Київське Динамо розпочинає нову Лігу Чемпіонів з поразки. У першому турі на НСК Олімпійський біло-сині програли італійському Наполі з рахунком 1:2.

У підопічних Сергія Реброва у цій грі не виходило майже нічого, а ще й підвів Шовковський.

Господарі вселили надію у душі вболівальників, відкривши рахунок в середині першого тайму зусиллями Дениса Гармаша. Та “Наполі” доволі швидко поставив все на свої місця завдяки дублю Аркадіуша Міліка.

У другому таймі італійці грали по рахунку, контролювали хід поєдинку і нічого не дали створити супернику біля своїх воріт. А після вилучення Нааполі спокійно довів гру до перемоги.

Динамо зазнає поразки і зважаючи на якість гри, у цьому розіграші Ліги чемпіонів їм доведеться сутужно

“Динамо” – “Наполі” – 1:2
Голи: Гармаш, 26 – Мілік, 36, 45+2