<
>

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Поразка Славії з Ротанем поступилась на Кіпрі, перемоги ЦСКА та Карабаха (Відео)

16/8/2017 , 12:22

Відбулися перші матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів 2017/18.

Славія Руслана Ротаня та Едуарда Соболя на виїзді поступилась кіпрському АПОЕЛу. Чеський клуб пропустив вже на 2-й хвилині матчу після розіграшу кутового. Відзначимо не надто впевнену гру екс-голкіпера Дніпра та Шахтаря Яна Лаштувки. На 10-й хвилині кіпріоти подвоїли рахунок – Алонефтіс класним ударом з лінії штрафного майданчика перекинув Лаштувку.

Українець Руслан Ротань вийшов в основному складі, але відзначився лише жовтою карткою, яку отримав вже на 6 хвилині поєдинку. У підсумку Ротань був замінений на 72-й хвилині матчу. Едуард Соболь не був заявлений на цей поєдинок.

В інших матчах кривдник Динамо Янг Бойз вдома через курйозний автогол на останніх хвилинах програв московському ЦСКА – 0:1. Матч лісабонського Спортінга та румунського Стяуа завершився нульовою нічиєю.

Азербайджанський Карабах вдома мінімально здолав Копенгаген. Український голкіпер господарів Антон Каніболоцький весь матч провів на лаві запасних.

Ліверпуль на виїзді здолав Хоффенхайм з рахунком 2:1.

АПОЕЛ – Славія – 2:0
Голи: Де Камарго, 2, Алонефтіс, 10

Янг Бойз – ЦСКА (Москва) – 0:1
Гол: Касім, 90+1, (авт)

Спортінг (Лісабон) – Стяуа(Бухарест) – 0:0
Вилучення: Пінтілій, 80 (Стяуа)

Хоффенхайм – Ліверпуль – 1:2
Голи: Ут, 87, – Арнольд, 35, Нордтвейт, 74 (авт)