<
>

Реклама

Ліга Європи Dynamo Kyiv

Ультрас «Динамо» прийдуть на матч з «Валенсією» в чорному, без прапорів і піротехніки

Spy-Football.com

18/2/2014 , 9:02

TvUpP9JP_g4Ультрас «Динамо» вирішили відмовитися від яскравого шоу на матчі 1/16 Ліги Європи проти іспанської «Валенсії», який, як планується, відбудеться у четвер, 20 лютого, на НСК «Олімпійський» в Києві.

Так як дуже багато людей розривають поштову скриньку адмінів, вже зараз публікуємо інформацію про матч з Валенсією, який відбудеться в наступний четвер. Пізніше продублюємо цю інформацію ще раз.

1. На сектор всі приходять В ЧОРНОМУ. Допускаються темно-синій, темно-сірий, темно-зелений, але без яскравих вставок. Це стосується не лише курток, але і головних уборів, сумок, рюкзаків. Ми розуміємо, що більшість має лише одну зимову куртку, але на крайній випадок можна і позичити у друга на один вечір. Люди в яскравому та світлому одязі на сектор пропускатись не будуть.
2. Матч без розтяжок, без банерів та без прапорів! Лишайте все вдома
3. Матч без піротехніки
4. Дату продажу квитків на ультрас-сектори буде оголошено сьогодні-завтра

Через в події в країні мусимо застерегти молодих фанатів від можливих проблем на стадіоні: ми не знаємо що нас очікує, але вже сьогодні так звані “правоохоронні органи” навідуються додому до найбільш активних фанатів незрозуміло з якою метою. Цілком можуть спробувати “вичепити” потрібних людей і на стадіоні та на підходах до нього. Тому намагайтесь зустрітись з друзями за межами стадіону, аби проходити квитковий контроль і заходити на сектор вже великою компанією. Не реагуйте на пропозиції невідомих вам осіб кудись з ними пройти і будьте максимально обачні. Разом вистоїмо!

– йдеться в заяві ультрас.

Нагадаємо, що українські ультрас уклали перемир’я в боротьбі проти влади.

Дії ультрас в Україні достойні поваги, адже в усьому світі їх сприймають негативно, а в нашій країні стали символом боротьби за свободу та прикладом для наслідуванням.

Реклама