<
>

Реклама

Єврокубки Єврокубки

Українські та російські клуби не гратимуть між собою в єврокубках

Spy-Football.com

18/7/2014 , 13:03

uefaУкраїнські та російські клуби не гратимуть між собою в єврокубках. Таке рішення прийняла робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій.

Раніше в Союз європейських футбольних організацій (УЄФА) звернулися Російський футбольний союз і Федерація футболу України, які висловили побоювання, що матчі між клубами обох країн можуть викликати проблеми з безпекою.

“Вивчивши рівень безпеки в регіоні, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій вирішила, що російські і українські команди не можуть перетинатися в турнірах УЄФА до подальших розпоряджень”, – значиться в заяві на сайті організації.

“Це рішення УЄФА, і обидві сторони повинні його прийняти. Але всі чудово розуміють, що не можна не думати про питання безпеки. У нинішній ситуації її важко було б забезпечити”, – заявили в ФФУ.

Це означає, що при жеребкуванні третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів не можуть бути зведені в пару дніпропетровський “Дніпро” і санкт-петербурзький “Зеніт”. Грунтуючись на останніх повідомленнях про рівень безпеки в Україні, УЄФА дозволила проводити матчі під егідою УЄФА в Дніпропетровську та Одесі. Раніше подібний дозвіл вже отримали Київ і Львів.

Водночас у зв’язку із загостренням конфлікту на Близькому Сході Союз європейських футбольних організацій заборонив проведення ігор під егідою УЄФА на території Ізраїлю. Футбольний союз вже попросив ізраїльські клуби запропонувати альтернативні стадіони за кордоном, на яких можуть відбутися їх домашні ігри в рамках Ліги чемпіонів і Ліги Європи в сезоні 2014-2015 рр..

Реклама