<
>

Ліга Європи amazing

Неймовірний матч у ЛЄ: рахунок 6:6, камбек у девятьох і переможна серія пенальті від воротаря-дебютанта (Відео)

Spy-Football.com

18/9/2020 , 13:43

У четвер, через протистояння Аріса і Колоса, всі забули подивитися найголовніший матч Ліги Європи. Найяскравіше видовище вечора влаштували в Сербії, де «Бачка Топола» і румунський ФКСБ (багатьом звичніше «Стяуа») забули про скромність і видали неймовірні 6: 6.

• Перед матчем «Стяуа» через підтвердженя коронавируса залишилася без 9 гравців (5 з них дізналися результат тесту прямо в четвер). Це означало, що грати доведеться глибоким резервом.

• COVID-19 накрив не тільки гравців, але і тренерський штаб: пронесло тільки одного з асистентів Міхая Пінтілія, який закінчив ігрову кар’єру лише в грудні. Він керував командою. Йому допомагав Богдан Вінтіле – і це теж особливий випадок: 2 місяці тому його звільнив бос «Стяуа» Джіджі Бекалі. Вінтіле перейнявся ситуацією і погодився відпрацювати один матч.

• При цьому Бекалі останнім часом призабув на клуб: на тлі пандемії він перестав давати гроші на трансфери.

• Єдиним доступним воротарем виявився 19-річний Резван Дукан – 3-й в клубній ієрархії. Основний кіпер травмований, запасний – серед тих, що заразилися коронавірусів. Дукан в 2020-м чотири рази потрапляв в заявку. У минулому сезоні він грав у другому дивізіоні.

• І трохи про «Бачка Топола» – клубі з однойменного сербського міста з населенням в 15 тисяч чоловік. Команда тільки в минулому сезоні дебютувала в Суперлізі Сербії і відразу зайняла 4-е місце. «Бачка Топола» була першим клубом для Душана Тадіча і колишнього нападника «Расінга» і «Бірмінгема» Миколи Жигича.

• У цього матчу вистачало приводів бути особливим, але навряд чи хоч хтось очікував, що вийде щось подібне.

«Бачка Топола» швидко повела 2: 0 і закінчила перший тайм з перевагою в рахунку (2: 1), але з дефіцитом гравців через червону картку.

Найдивовижніше, що, граючи в меншості, «Бачка Топола» спершу пішла від поразки на 90-хвилині, а потім двічі зрівнювала рахунок вже в екстра-таймах – і навіть з другим видаленням. 6: 6!

Хроніка перестрілки:

• Дукан не особливо виручав гостей в грі (молодий воротар дуже яскраво помилився в 3-м і 5-м голі сербів), але став героєм в серії пенальті, відбивши один з ударів. «Не знаю, скільки голів ми пропустили через нього, мені все одно. Він дитина. Він врятував нас в серії! » – у тренера претензій немає.

Огляд матчу на ютюб займає майже 26 хвилин. Вмощуйтеся зручніше…

• Цього вечора дійсно творилася історія:

– Перший матч в єврокубках (без урахування Кубка Інтертото це більше 24 тисяч матчів), в якому обидві команди забили як мінімум 5 голів.

– Для «Стяуа» це 5-я переможна серія пенальті в єврокубках. Стільки ж у «Црвени Звєзди», «Барселони», «Баварії» і «Севільї».

Суперник в 3-му кваліфікаційному раунді – чеський «Слован». Але для початку румунському клубу потрібно просто перевести дух.

джерело:ua.tribuna.com