<
>

Реклама

Єврокубки CHAMPIONS LEAGUE

Офіційно. Україна втратила пряму путівку у групу Ліги чемпіонів

Spy-Football.com

19/3/2021 , 11:27

chaУкраїна втратила пряму путівку в груповий раунд Ліги чемпіонів у сезоні 2022/23.

Україна завершила євросезон 2020/21 років, фінішувавши на дванадцятому місці у таблиці коефіцієнтів та втратила пряме місце в групі Ліги чемпіонів 2022/23 років.

Окрім особистих перспектив та інтересів, команди відстоювали загальні інтереси країни. Зокрема, завданням на фінішній прямій було випередити Шотландію та фінішувати на одинадцятому місці таблиці коефіцієнтів. Тоді б залишалися шанси зберегти для Асоціації пряму путівку до групового етапу Ліги чемпіонів.

Однак Динамо та Шахтар у 1/8-й фіналу Ліги Європи програли чотири матчі з чотирьох, тож Шотландія втримала Україну за спиною. Сприяв такому прогресу цієї країни сильний виступ Рейнджерс (дев’ять перемог та три нічиї у тринадцяти матчах Ліги Європи). У підсумку Шотландія випередила Україну на 0,275 очка.

Примітно, що у матчі-відповіді 1/8-ї фіналу ЛЄ Рейнджерс програв Славії, вилетів з турніру й Україні потрібно було всього-на-всього два очки у двох останніх матчах. Тобто, одна перемога (з будь-яким рахунком) або ж дві нічиї (відставання склало лише 0.275 бала).

Варто наголосити, що у наступному євросезоні 2021/22 все ще буде так, як ми до цього звикли, тобто чемпіон України одразу потрапить у групу ЛЧ а віце-чемпіон зіграє у кваліфікації.

ТегиТеги: Ліга Чемпіонів

Реклама