Копенгаген

Ліга Чемпіонів chamions league

Ліга Чемпіонів. Лестер продовжує "суху" серію та камбек від Порту (Відео)

19/10/2016 , 9:37

Гол Ріяда Мареза приніс “Лестеру” третю перемогу в груповому турнірі Ліги чемпіонів. При цьому підопічні Клаудіо Раньєрі не пропустили ще жодного м’яча. Хоча у матчі проти Копенгагена зробити це було дуже склдано і дива на останньому рубежі довелося демонструвати Касперу Шмейхелю.

А “Порту” здобув непросту перемогу в Брюгге, забивши переможний м’яч на третій компенсованій арбітром хвилині.

У дебюті зустрічі Воссен виявився найспритнішим у штрафному суперника і вразив ворота Касільяса – 1: 0. Надалі португальці володіли ігровою перевагою, але зрівняти рахунок зуміли лише у середині другого тайму. А потім настала та сама третя компенсована хвилина, на якій арбітр призначив у ворота “Брюгге” пенальті.

“Лестер” – “Копенгаген” – 1:0
Гол: Махрез, 40

“Брюгге” – “Порту” – 1:2
Голи: Фоссен, 12 – Лаюн, 68, Андре Сілва, 90+3 (пен)