Ліга Чемпіонів champions league

Із присмаком скандалу.Реал перемагає Баварію і виходить у пів-фінал (Відео)

19/4/2017 , 10:47

Як і передбачалося, гра видалася складною для обох команд і гранично інтригуючою.

У першому таймі Реал контролював хід поєдинку, тримаючи за мету зберегти за собою перевагу після матчу у Мюнхені. Відтак голів глядачі так і не побачили.

Другу половину Баварія почала активніше. І результат не забарився. Левандовські переграв Наваса з 11-метрової позначки. Гості окрилені успіхом ще більше пішли вперед, але наткнулися на контратаку, яку голом завершив Роналду.

Нічийний рахунок протримався менше 2-ох хвилин, коли Серхіо Рамос забив у власні ворота. 1:2 – і команди починали з чистого аркуша!

Але головною дійовою особою на полі на далі став “найулюбленіший” арбітр усіх українців Віктор Кашшаї та його помічники.

Перші серйозні претензії до Кашшаї у Баварії виникли на 84-й хвилині. Відаль у підкаті ніби зіграв чисто проти Асенсіо, спочатку влучивши у м’яч. Однак арбітр дістав другу жовту та відправив чилійця за межі поля.Особливо це рішення виглядало дивним тоді, коли рефері надалі двічі вибачив Каземіро, який також мав жовту картку. Якщо бути послідовним, то варто було б вилучати й опорного півзахисника “вершкових”.

До честі Баварії, команда навіть у меншості інколи змушувала захист і воротаря господарів нервувати та просто виносити м’яч подалі. Так не мало тривати довго, і от десь у середині першого екстра-тайму мюнхенці втомилися, і Реал цим майже відразу скористався. Кілька разів врятував Нойєр, але і він був безсилий після удару Роналду під опорну ногу на 104-й хвилині. Якби не одне “але”! У Кріштіану був очевидний оффсайд…

Саме ця помилка і поховала надії мюнхенців на путівку у півфінал. У другому екстра-таймі “Галактікос” просто добили суперника. Спочатку все для хет-трику Роналду зробив Марсело. Бразилець двома дотиками залишив позаду всю оборону, вийшов на Нойєра, проте бити сам не став, а віддав на Кріштіану. А через три хвилини познущався над Гуммельсом і Нойєром Асенсіо. Ні захисник, ні воротар його прорив та удар зупинити не змогли.

Реал переміг у додатковий час з рахунком 4:2, здобувши путівку у півфінал. Але знову будуть розмови про суддівство, а потім – про відеоповтори. І це буде правильно, адже таким жахливим помилкам не місце на таких стадіях турнірів. Або таким суддям…

“Реал” – “Баварія” – 4:2 д. ч. (перший матч – 2:1)
Голи: Роналду, 76, 105, 110, Асенсіо, 112 – Левандовскі, 53 (пен), Рамос, 78 (аг)