<
>

Реклама

Europa League
Генгам
2:1
Динамо

Ліга Європи Europa League

Новий Педерсен і ще більший Ібаньес. Динамо вдевятьох програє у Франції (Відео)

Spy-Football.com

20/2/2015 , 11:47

Неймовірний матч пройшов у Франції, де в протистоянні 1/16 Ліги Європи зійшлися «Генгам» і київське «Динамо».

Крім вбивчого сюжету, поєдинок подарував українським вболівальникам нового Педерсена і ще більшого Ібаньеса; знайомтеся, словенець Славко Винчич!

Власне , головний арбітр матчу почав “чудити” з перших хвилин матчу і вже до кінця першого тайму залишив киян у девятьох. Та ще до цього гостям вдалося забити – португалець Велозу технічно завершив красиву атаку Динамо.

А далі за справу взявся суддя. Кілька разів він не звернув увагу на грубі фоли господарів, після яких “зламали” Ленса і Сидорчука. А згодом вилучив Ярмоленка та Беланда(який тільки зявився на полі замість Сидорчука).

А далі вісім хлопців і Саша Шовковський цілий другий тайм зайняли кругову оборону і стали відбиватися, поки у них вистачало сил. Двічі Генгаму таки вдалося пробити українців.

Героїчний другий тайм, безумовно, увійде в історію київського клубу. І тепер, в Києві, «Динамо» просто не має права «відпустити» суперників. Незважаючи на кількість травмованих і дискваліфікованих гравців. Просто, бувають речі, які прощати не можна, тому що з цим потім неможливо жити.

Ліга Європи
1/16 фіналу, перший матч

“Генгам” – “Динамо”- 2:1 (0:1)
Гол: Беву, 73, Діалло, 75 – Велозу, 19

Реклама