<
>

Реклама

Ліга Європи FC SHAKHTAR

Шахтар збирається провести матч Ліги Європи проти Сельти в Харкові

Spy-Football.com

21/12/2016 , 9:04

Вже давно ходили чутки, що “гірники” можуть перебратися до Харкова для проведення домашніх матчів – повідомляє Спорт Арена. Проте до цих пір ця інформація не підтверджувалася представниками клубу, хоча вже кілька матчів УПЛ донечани зіграли саме в першій столиці України.

Нещодавно Харків і ОСК Металіст отримали дозвіл на проведення офіційних матчів під егідою УЄФА.

Після цього рішення в клубі вирішили розглянути варіант проведення матчу Ліги Європи з Сельтою в Харкові.

Як повідомив директор Шахтаря по маркетингу і комунікацій Юрій Свиридов, клуб ще чекає одного відвідування представниками УЕФА. У разі позитивної відповіді матч відбудеться в Харкові.

«У найближчі дні відбудеться візит УЄФА на ОСК« Металіст »у Харкові. Якщо за його підсумками будуть отримані позитивні відгуки, то матч 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар – Сельта пройде в Харкові ».

Що стосується можливості проведення домашніх матчів чемпіонату в Харкові, то рішення по цьому питанні буде прийматися пізніше.

«Щодо Прем’єр-ліги – рішення про місце проведення домашніх матчів буде прийматися перед поновленням весняної частини чемпіонату», – зазначив Юрій Свиридов.

Нагадаємо, Шахтар в 1/16 фіналу Ліги Європи зустрінеться з Сельтою з Віго. Перший матч пройде в Іспанії 16 лютого, Відповідний 23 лютого в Україні.

Реклама