<
>

Реклама

Ліга Європи Spy News

"Валенсія" боїться їхати в Київ

Spy-Football.com

22/1/2014 , 9:04

Фото - radiosvoboda.org

Фото – radiosvoboda.org

За повідомленням іспанських ЗМІ, валенсійці стурбовані ситуацією в столиці України , Києві , де менш ніж через місяць , 20 лютого, має відбутися поєдинок «Динамо » і « Валенсії» в рамках розіграшу Ліги Європи.

«На даний момент неможливо передбачити , коли українська столиця повернеться до нормального життя , але в останні 48 годин Київ охопила хвиля насильства і боротьби між демократичними силами і представниками керівництва держави».

Посилаючись на слова представників офіційного сайту « Динамо» щодо неможливості працювати в офісі і музеї клубу , а також у клубному магазині « Динамо» , представники іспанської футбольної громадськості хотіли б провести зустріч у більш безпечному місці.

“Будь ласка, зателефонуйте завтра” – відповіли вчора по телефону у прес-службі київського клубу журналістам газети marca.com.

До офіційного поєдинку залишилося менше місяця , а рішення ще не прийнято. Втім , в майбутню п’ятницю все може змінитися : саме тоді виконавчий комітет УЄФА розгляне дане питання. Відзначимо , що УЄФА відповідає за безпеку членів обох клубів , а також бригади арбітрів , делегатів та персоналу , який буде присутній на поєдинку .

У разі зміни місця проведення матчу , вирішувати , де проходитиме поєдинок , зможе тільки УЄФА.

ТегиТеги:

Реклама