Ліга Чемпіонів champions league

Три рекорди Неймара та інші супердосягнення Ліги чемпіонів після 1/4 фіналу

Spy-Football.com

22/4/2015 , 11:21

Після вторинних протистоянь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів стало відомо відразу про декілька рекордів і досягнень, встановлених футболістами і тренерами «Барселони» і «Баварії».

Хосеп Гвардіола

Головний тренер мюнхенської команди виходив у півфінал Ліги чемпіонів у кожному з шести сезонів, в яких брав участь в якості тренера. 44-річний фахівець з 2008 по 2012 рік очолював «Барселону», разом з якою чотири рази поспіль дістався до стадії 1/2 фіналу і двічі (2008/09 і 2010/11) вигравав турнір. Влітку 2012 року Гвардіола очолив «Баварію» і два рази поспіль виходив у півфінал разом з нею.

Барселона

Каталонці перемогли ПСЖ і в сьомий раз за останні вісім сезонів пробилася до півфіналу турніру, що є рекордом

Хаві

Легендарний футболіст «Барселони» вийшов на заміну перед початком другого тайму. 35-річний Хаві обійшов свого друга 33-річного воротаря «Реала» Ікера Касільяса за кількістю зіграних матчів у Лізі чемпіонів (148 проти 147).
Також Хаві утримує перше місце за кількістю зустрічей в плей-офф Ліги чемпіонів (53) і за загальною кількістю матчів у єврокубках (170)

Неймар

Нападаючий «Барселони», який оформив дубль в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ», став другим бразильським футболістом, який забив не менше 10 голів у Лізі чемпіонів і Кубку Лібертадорес. Раніше це вдалося тільки Маріо Жарделу.

Також 23-річний футболіст став першим гравцем в історії турніру, який вразив ворота одного суперника в чотирьох матчах одного розіграшу Ліги чемпіонів. Раніше Неймар забивав «ПСЖ» у двох матчах групового етапу (2: 3 і 3: 1), а також у першому матчі чвертьфіналу турніру (3: 1).

І це ще не все! Неймар забив 1000-й гол «Барселони» в єврокубках

Мюллер

Півзахисник «Баварії» Томас Мюллер забив гол у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з «Порту», ​​відзначившись на 36-й хвилині. Мюллер вийшов на перше місце серед німецьких футболістів за кількістю забитих м’ячів у Лізі чемпіонів – на його рахунку 27 точних ударів. Друге місце займає форвард «Фіорентини» Маріо Гомес, який забив 26 голів

Луїс Енріке

Відзначимо і іспанського фахівця, для якого матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ» (2: 0) став 50-м в якості головного тренера «Барселони». 44-річний фахівець здобув 42 перемоги, що є найкращим показником за всю історію клубу. На другому місці знаходиться Еллен Еррера, який виграв 40 з перших 50 матчів. Трійку замикає нинішній наставник «Баварії» Хосеп Гвардіола, який здобув 37 перемог