Ліга Європи europa league

Севілья знову тріумфує у Лізі Європи

23/8/2020 , 11:26

sevilliaТурнір можна сміливо перейменовувати у “Севілья Лігу”.

У «Севільї» просто фантастична статистика в Лізі Європи / Кубку УЄФА. Команда шість(!!!) разів грала у фіналі турніру. І кожен раз вигравала. Такої статистики і близько немає ні у кого. У найближчих переслідувачів по три титули. І максимум чотири фінали.

Щоправда у цьогорічному фіналу іспанці не вважалися явними фаворитами, принаймні за прогнозами букмеккерів, які давали коефіціент 2,26.

І вже на п’ятій хвилині міланці відкрили рахунок. Лукаку реалізував пенальті. Яссін Буну вгадав напрямок м’яча після удару бельгійця, але відбити не зміг.

Відігралася «Севілья» досить оперативно -Люк де Йонг після навісу з лівого флангу головою переправив м’яч у ворота.

Ще через п’ять хвилин «Інтер» знову захотів пенальті. Футболісти італійської команди протягом хвилини доводили арбітру, що він повинен призначити одинадцятиметровий за гру рукою. До переконанням підключився навіть головний тренер «Інтера» Антоніо Конте. Але отримав лише жовту картку.

А його команда замість пенальті отримала гол у свої ворота. Де Йонг оформив дубль. Перший дубль головою в історії фіналів Ліги чемпіонів і Ліги Європи!

«Інтер» зреагував миттєво: Брозовіч навісив зі штрафного, Годін головою забив.

Загалом, перший тайм завершився з багатообіцяючим рахунком 2: 2.

Після перерви гольова феєрія могла продовжитися. Але у команд виникли проблеми з реалізацією. Лукаку вискочив один на один з воротарем суперника, але переграти Буну не зумів.

Були у «Інтера» ще два-три непоганих моменти, але реалізувати не вийшло. Зате «Севілья» свій шанс дочекалася: штрафний, бісіклета Дієго Карлоса, 3: 2!

До кінця матчу «Інтер» цілком міг відігратися. На останніх хвилинах захиснику «Севільї» Кунді довелося навіть вибивати м’яч з порожніх воріт. Але голів в цей вечір порожні трибуни стадіону в Кельні більше не побачили.

Севілья — Інтер Мілан 3:2
Голи: де Йонг, 12, 33, Діего Карлос, 74 — Лукаку, 5 (пен), Годін, 35