Шахтар

Ліга Чемпіонів fc shakhtar

Ліга Чемпіонів. Дубль Джеко залишає Шахтар без євровесни

25/11/2021 , 10:12

У Мілані завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. “Інтер” приймав донецький “Шахтар”.

Нажаль і цього разу дива не сталося, господарі впевнено перемогли 2-0. Обидва голи були забиті після перерви. Дубль у складі нерадзуррі оформив Едін Джеко і зробив це боснієць за шість хвилин.

“Шахтар” з 1 очком посів 4-е місце і втратив можливість зачепитися за путівку до плей-офф Ліги Європи. У заключному матчі групового етапу проти молдовського Шерифа , Шазтар буде боротися лише за престиж і очки у таблицю коефіціентів.

Цікаво, що «Інтер» вийшов у плей-офф ЛЧ вперше за 10 років. Востаннє команді вдавалося таке в сезоні-2011/12, коли на стадії 1/8 фіналу нерадзуррі за сумою двох матчів поступилися Марселю.

Інтер Мілан – Шахтар Донецьк 2:0 (0:0)
Голи: Джеко (61, 67)