Ман Юнт

Ліга Європи europa league

«Вільярреал» обіграв «Манчестер Юнайтед» в серії пенальті і виграв Лігу Європи

27/5/2021 , 9:20

villareal_winnerУ матчі фіналу Ліги Європи «Вільярреал» переграв «Манчестер Юнайтед». Зустріч проходила на стадіоні «Енергія Гданськ» у Гданську і завершилася з рахунком 1: 1 (11:10 на серії пенальті).

Нападник «Вільярреала» Жерар Морено відкрив рахунок. На 30-й хвилині після навісу зі штрафного Морено від лінії воротарського переправив м’яч у ворота манкуніанців. Нападник «Манчестер Юнайтед» Едінсон Кавані забив гол на початку другого тайму. Кавані відзначився після навісу з кутового. М’яч до уругвайцю відскочив після серії рикошетів, і Едінсон зрівняв рахунок, пробивши з лінії воротарського.

У додатковий час команди забити не змогли. У вирішальній серії пенальті всі польові футболісти реалізували свої удари. Переможний гол за «Вільярреал» забив голкіпер Херонімо Рульі. Де Хеа, в свою чергу, свій післяматчевий пенальті реалізувати не зміг.

Таким чином, Унаї Емері став першим тренером в історії, якому вдалося виграти Лігу Європи чотири рази. Тричі спеціаліст перемагав з «Севільєю» і один раз – з «Вільярреалом». На другому місці за цим показником знаходиться Джованні Трапаттоні. По дві перемоги в турнірі у Жозе Моурінью, Дієго Сімеоне, Рафаеля Бенітеса, Хуанде Рамоса і Луїса Моловни.