<
>

Реклама

Ліга Європи press

Іноземні ЗМІ про матч Дніпро-Севілья: Вони грали за честь країни і відстояли її

Spy-Football.com

28/5/2015 , 12:00

tvВчора “Дніпро” програло Лігу Європи “Севільї”, незважаючи на два забиті м’ячі. До вашої уваги огляд світової спортивної преси після матчу у Варшаві.

Іспанська AS

П’ятому лігочемпіонівському місцю для Прімери бути! “Севілья” переграла, здавалось, зачарований “Дніпро” і тепер зіграє у Суперкубку УЄФА. Емері заявив, що хоче новий виклик і, думається, команда готова до нього. Сьогодні вона показала злагодженість в обороні та елітну взаємодію між вістрям атаки та диспетчерами.

Чи був шанс у “Дніпра”? Авжеж, навіть більше, ніж того хотілось скептикам. Вони грали за честь країни, маємо віддати належне, відстояли її.

Іспанська Marca

Справжня битва чекала наc на “Народовому”. Хоча ми так і не зрозуміли, за кого ж вболівали поляки, але “Севілья” зобов’язана була забрати собі нейтральну їх частину.

Як і передбачалось, команди обрали гру кожна у своєму стилі та не відходили від налагоджених схем. У “червоно-білих” робився акцент на фланги та швидкість атаки, а “Дніпро” намагався швидко відбирати м’яч і, якщо і йти уперед, то невеликими силами. Результат ж був справжнім сюрпризом, зважаючи на статистику.

Бритаенська Guardian

Думки гравців “Дніпра” про доленосність фіналу та їх самовіддачі не вистачило для загального успіху. “Севілья” знову грала у привабливий футбол і встановила рекорд.

Видавалось, що під кінець гри Емері переграв Маркевича, випустивши Коке замість Рейєса та зробивши гру більш тягучою. Запал андалусійців забезпечив їм спокійну кінцівку, як для такого рахунку.

Італійська Tutto Sport

“Дніпру” не вистачило активності Коноплянки, чергової феноменальної гри Бойка (коли вже його почнуть сватати у Європу?) і стратегічного таланту Маркевича. Його суперник не відіграв свою найкращу гру, проте Бакка використав напівмоменти і дозволив “Севільї” вписати своє ім’я в історію.

Впевнена, проте не настільки як передбачалось перемога.

Головний редактор спортивних телеканалів “НТВ-Плюс” Василь Уткін подякував українській команді чудово зіграний фінал.

“Спасибі Дніпру за завзятість та боротьбу. Ви, браття козацького роду!”

за матеріалами sportanalytic.com

Реклама