Реал

Ліга Чемпіонів champions league

Ліга Чемпіонів. Скадальний Роналду і нічия "Реалу" у Дортмунді (Відео)

28/9/2016 , 10:00

“Реал” в гостьовому матчі 2-го туру групового турніру Ліги чемпіонів зіграв внічию з дортмундською “Боруссією” – 2: 2.

У першому таймі на гол Кріштіану Роналду господарі відповіли м’ячем П’єра-Емеріка Обамеянга.

Після перерви “Королівський клуб” знову вийшов вперед завдяки м’ячу Рафаеля Варана, підсумковий рахунок зустрічі встановив Андре Шюррле, за 3 хвилини до завершення зустрічі.

Кріштіану Ронладу, окрім голу, також відзначився також кількома спірними епізодами. Перший – коли Клаттенбург вирішив, що виставлена Кріштіану рука в стінці, в яку потрапив м’яч, не заслуговує покарання. Потім Роналду підставився, коли вирішив продовжити атаку пасом на Бензема в той час, коли пошкодження отримав Марсель Шмельцер.

“Боруссія” Д – “Реал” – 2:2
Голи: Обамеянг, 43, Шюррле, 87 – Роналду, 17, Варан, 68