<
>

Реклама

Ліга Європи Vorskla

Офіційно. УЄФА дозволив Ворсклі грати в Полтаві

Spy-Football.com

28/7/2015 , 13:20

vorsklaУЄФА дав свою згоду на проведення ігор кваліфікаційних раундів Ліги Європи в Полтаві.

Про це повідомляє офіційний сайт Ворскли.

Стало відомо офіційно про те, що головний футбольний орган європейського футболу дав свою згоду на проведення ігор кваліфікаційних раундів Ліги Європи в Полтаві!

Численні інспекції, в ході яких УЄФА очима своїх уповноважених осіб з Ізраїлю та Франції уважно вивчали наявну інфраструктуру футбольного клубу «Ворскла» та її функціональний стан, закінчилися. Приємна новина для полтавських уболівальників: враховуючи загальну непросту геополітичну ситуацію в Україні, всі критерії проведення змагань УЄФА офіційно дозволили футбольному клубу «Ворскла» проводити поєдинки попередніх етапів Ліги Європи на домашній арені. У разі успіху ворсклян в третьому кваліфайн-раунді і стадії плей-офф, питання про можливість проведення ігор більш серйозного рівня буде підніматися знову, з урахуванням попередніх організованих матчів. Додатково УЄФА направить до Полтави свого офіцера безпеки.

Отже, матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи «Ворскла» – «Жиліна» (Словаччина) відбудеться 6 серпня о 20:00 на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського.

Керівництво клубу вже пообіцяло зважено підходити до формування цін на квитки. Про їх надходження в продаж ми повідомимо додатково!

Реклама