<
>

Реклама

EUROPA LEAGUE
Ліон
1:0
Чорноморець

Ліга Європи EUROPA LEAGUE

Не вистояли. Чорноморець поступається у Франції (Відео)

Spy-Football.com

28/2/2014 , 12:34

lion_choОдеські “моряки” мали чудові шанси залишити іменитий “Ліон” за бортом змагань Ліги Європи. Нульова нічия тижневої давнини вселяла надію у гравців та уболівальників” Чорноморця”.

Але не вистояли…. 10 хвилин.

Розв’язка протистояння припала на фінальну 15-хвилинку. На 76-й хвилині «моряки» залишилися в меншості. В одному з моментів гравець гостей наступив на голеностоп Олександру Ляказетту. Суддя без зволікання показав другий “гірчичник” і Євген відправився відпочивати раніше часу.

Господарям вистарчило 4 хвилини щоб скористалися кількісною перевагою.

Можна лише уявити, наскільки розчарованим був у ці хвилини наставник “моряків” Роман Григорчук, тренеський штаб, гравці і армія прихильників української команди.

Але слід відзначити, з яким бажанням “Чорноморець” догравав поєдинок. Можна тільки по аплодувати за бажання та старання. І , знаєте, є якась впевненість що наступного сезону підопічні Григорчука можуть вирости ще на голову.

Ліон – Чорноморець – 1:0

Гол: Ляказетт, 80

Ліон: Антоні Лопеш – Мігел Лопеш, Умтити, Бишевац, Бедимо – Феррі, Фофана, Мальбранк (Толиссо, 86) – Греньє – Гоміс (Бріан, 81), Ляказетт (Коні, 87)
Чорноморець: Паст – Зубейко, Фонтанелло, Бергер, Сантана – К. Ковальчук (Діденко, 86), Бобко – Лео Матос, Гай (Окріашвілі, 89), Джеджу – Антонов

Попередження: Бедимо, Греньє – Зубейко, Лео Матос, К. Ковальчук

Вилучення: Зубейко, 76

Реклама