<
>

Реклама

Єврокубки Spy News

В УЄФА хочуть посилити покарання для «Металіста»

Spy-Football.com

29/8/2013 , 9:30

uefaУЄФА може посилити санкції проти «Металіста» і збільшити термін відлучення його від єврокубків. Про це повідомив перший віце-президент віце-чемпіонів України Костянтин Пивоваров, коментуючи рішення Спортивного арбітражного суду в Лозанні про законність дискваліфікації українського клубу.

«Апеляційна інстанція УЄФА винесла термінове рішення за прискореною процедурою, про те, що в цьому сезоні ми дискваліфіковані. Там є фраза про те, що дисциплінарна інстанція може посилити покарання. Якщо Верховний суд Швейцарії прийме позитивне рішення і заборонить використовувати відеозапис у вигляді доказу, буде повторний розгляд справи в CAS. Якщо ні, то все залишиться як є », – написав Пивоваров на інтернет-гостьовий шанувальників« жовто-синіх ».

У теж час він висловив упевненість в тому, що термін дискваліфікації «Металіста» залишиться колишнім. «На засіданні CAS дуже багато говорилося про пропорційність покарання. УЄФА багато разів наполягав, що не бачить різниці між справами «Олімпіакоса», «Бешикташа», «Сигми» і нашим, що за ступенем провини вони абсолютно однакові. Ці всі команди отримали по року дискваліфікації. Думаю, що вони не зможуть поміняти свою позицію », – підкреслив один з босів харків’ян.

Нагадаємо, в середу CAS остаточно відхилив апеляцію «Металіста» на рішення АІ УЄФА про виключення клубу з Ліги чемпіонів.

sport.obozrevatel.com

ТегиТеги:

Реклама