Ліга Чемпіонів fc dynamo

Динамо громить Гент і виходить в груповий етап Ліги Чемпіонів

Spy-Football.com

30/9/2020 , 13:10

Вперше за останніх п’ять років Україна представлена двома командами в групі Ліги чемпіонів.

Бельгійцям у матчі-відповіді в Києві нікуди було відступати. Проте вже на 9-й хвилині гри Буяльський, після прострілу Супряги, відкрив рахунок у матчі. На 36 хвилині де Пена реалізував пенальті яке привіз Ігор Пластун. Через 3 звилини динамівці могли забивати ще раз з 11-метрового, але суддя після перегляду VAR його скасував.

Другий тайм почався впевненою грою Динамо. На 48-й хвилині Владислав Супряга заробив ще один пенальті, який упевнено реалізував Жерсон Родрігеш.

Попри рахунок 3-0 справжнім героєм матчу можна сміливо назвати голкіпера Динамо Бущана, який зробив кілька неймовірних сейвів і зберіг свої ворота у недоторканості.

Перемога над “Гентом” дозволила “Динамо” не тільки вперше з 2012-го року пройти кваліфікацію Ліги Чемпіонів, але й суттєво поповнити клубний бюджет. Участь в основному етапі головного європейського клубного турнірі вже гарантує київському клубу виплату в 15,25 млн євро. Також “Динамо” отримає бонус від УЄФА за свою позицію в рейтингу за десять років. Наразі вона – 18-та, отже, кияни зароблять ще 16,62 млн євро. В сумі – 31, 87 млн.

Нагадаємо, що жеребкування групового етапу Ліги Чемпіонів відбудеться в четвер, 1 жовтня.

“Динамо” (Київ, Україна) – “Гент” (Бельгія) 3:0 (Перший матч – 2:1)
Голи: Віталій Буяльський 9, Карлос де Пена (пен.) 36, Жерсон Родрігес (пен.) 49