Ліга Європи ZORYA

Ліга Європи. Зоря на своєму полі поступається португальцям

30/10/2020 , 12:22

Луганська Зоря на Славутич-Арені спробувала взяти свої перші очки в цьогорічній Лізі Європи.

Але вже до 12 хвилини господарі “горіли” 0-2 після голів Пауліньо і Ніколаса Гайтана. Швидкі голи дозволили Бразі решту матчу грати від захисту. Господарі намагалися щось створити і тиснути, однак гості дуже дисципліновано оборонялися. Вдавалося португальцям і успішно вибігати в контр-атаки, проте тепер оборона луганців не дозволила забити більше.

На 5 компенсованій хвилині матчі команді Скрипника вдалося відквитати один мяч, але уникнути поразки не вдалося.

Після двох турів у Лестера і Браги по шість очок. Щоб зберегти хоч якісь шанси на вихід з групи Зоря місить набирати максимум очок у двох протистояннях з грецьким АЕКом.

“Зоря” – “Брага” – 1:2
Голи: Іванісеня, 90+5 – Паулінью, 4, Гайтан, 11