Англія premiere-league

Арсенал, програючи 0-3, врятувався у матчі проти Борнмута (Відео)

Spy-Football.com

4/1/2017 , 9:21

“Арсенал” у неймовірному матчі спершу поступався “Борнмуту” з рахунком 0:3, а потім таки зумів вирвати нічию.

Дебют зустрічі підопічні Арсена Венгера провалили повністю і пішли на перерву з відставанням в два м’ячі. А на початку другого тайму господарі взагалі довели рхунок до розгромного. І здавалося, “канонірам” у цьому матчі нічого не світить.

Але, це – Англія. Спершу Алексіс, а потім Лукас скоротили відставання до мінімуму. А після вилучення у складі Борнмута Арсеналу вдалося у підсумку дотиснути суперника. Вже в компенсований арбітром час Олів’є Жиру знову продемонстрував свої таланти у верховій боротьбі і приніс своїй команді нічию.

“Борнмут” – “Арсенал” – 3:3
Голи: Деніелс, 16, Вілсон, 20 (пен), Фрейзер, 58 – Санчес, 70, Лукас, 75, Жиру, 90+2