<
>

Реклама

Іспанія Spy News

Чіпріан Маріка відмовився від власного прізвища

Spy-Football.com

4/10/2013 , 15:46

maricaНовачок «Хетафе» Чипріан Маріка змушений відмовитися від використання свого прізвища, щоб уникнути негативних асоціацій.

На іспанській мові слово marica має значення «дівчисько», «мамин синочок» і «гей». У зв’язку з цим футболіст прийняв рішення наносити на футболку тільки своє ім’я.

«Це новий крок у моїй кар’єрі. Форвард Чипріан звучить краще. У румунській мові у мого прізвища немає ніяких негативних значень », – цитує Маріку« Євроспорт-Іспанія ». За його словами, на подібний крок він зважився за порадою екс-форварда «Реала» і збірної Іспанії Рауля.

Нагадаємо, раніше 27-річний румун виступав за бухарестське «Динамо», донецький «Шахтар», німецькі «Штутгарт» і «Шальке». Контракт з  Гельзенкірхцями у нього завершився влітку. Саме після цього інтерес до Маріки проявляли англійські «Арсенал», «Тоттенхем» і «Вест Хем», а також італійські «Лаціо» та «Інтер». Але Чіпріан обрав Іспанію.

eurosport.ru

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама