<
>

Реклама

Росія Spy News

Росія розпочала боротьбу з договірними матчами

Spy-Football.com

5/7/2013 , 14:23

money-footballЗакон про боротьбу з «протиправним впливом на результати спортивних змагань» був прийнятий у п’ятницю Державною Думою в третьому читанні, передає РІА Новини.

Завдяки поправкам до Кримінального кодексу за організацію договірних матчів порушники можуть бути оштрафовані на суму до одного мільйона рублів або сукупного доходу за п’ять років або засуджені до позбавлення волі на строк до семи років. Спортивні федерації будуть зобов’язані відстороняти від змагань і дискваліфікувати тих, хто запідозрений в організації договірних матчів. У разі невиконання цих обов’язків організації будуть позбавлятися акредитації або виключена з реєстру загальноросійських і акредитованих регіональних спортивних федерацій. Підкуп спортсменів, тренерів та суддів каратиметься тюремним строком до семи років.

Спортсмени, тренери та судді не зможуть грати на тоталізаторі і робити ставки на матчі у тих видах спорту, які вони представляють. Букмекери будуть зобов’язані вести облік тих, хто робить ставки, – прийом грошей і виплата виграшів будуть здійснюватися тільки за паспортом. За невиконання цих правил з посадових осіб будуть стягуватися штрафи на суму до 100 тисяч рублів, а з юридичних – до одного мільйона. При цьому сплачувати податки з виграшів повинні будуть самі контори.

Закон повинен набути чинності через шість місяців після офіційного опублікування.

news.sportbox.ru

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама