<
>

Реклама

Німеччина FC Schalke 04

Фанати "Шальке" виступили проти Путіна

Spy-Football.com

7/3/2014 , 9:04

shalkeВболівальники « Шальке» написали відкритого листа до наглядової ради клубу , з проханням запобігти зустрічі футболістів німецького клубу з президентом Росії Володимиром Путіним.

Раніше голова наглядової ради « Шальке» Клеменс Теніс заявив , що Путін найближчим часом може зустрітися з гравцями клубу з Гельзенкірхена . Фанати виступили проти цієї ініціативи у зв’язку з напруженими відносинами між Росією і Україною .

«Ми просимо , щоб ви не надавали можливість Путіну зустрітися з командою і хочемо переконатися , що« Шальке » публічно дистанціюється від Володимира Путіна.

«Шальке » грунтується на демократичних поглядах , і свобода слова дуже цінується нами. Ми не повинні вести себе як болонки деспота , намагаючись облагородити його візит . Володимир Путін грубо порушив суверенітет України » , – йдеться в листі вболівальників , опублікованому в фанатському журналі Schalker Markt .

Теніс, відповідаючи в інтерв’ю Ruhr Nachrichten на цей лист вболівальників , в свою чергу зауважив , що «одне ніяк не пов’язано з іншим. Політику та економічні відносини слід розділяти , як це завжди було у відносинах німецьких і російських компаній ».

Повідомляється , що « Шальке» , спонсорований «Газпромом » з 2007 року (контракт розрахований до 2017 року) отримує 15 мільйонів євро на рік від російської компанії.

за матеріалами www.sports.ru

Реклама