<
>

Реклама

Англія Spy News

Девід Мойес підписав 6-річний контракт з "Манчестер Юнайтед"

Spy-Football.com

10/5/2013 , 9:04

184636-devid-mojes-runi-vernetsja-v-everton“Манчестер Юнайтед” офіційно підтвердив підписання 6-річного контракту з Девід Мойес, який приступить до виконання обов’язків головного тренера 1 липня.

У заяві “червоних дияволів” говориться, що кандидатуру Мойеса рекомендував особисто сер Алекс Фергюсон, який завершує тренерську кар’єру в кінці нинішнього сезону. Керівники і власники “Юнайтед” “одноголосно” затвердили це рішення.

“Коли ми обговорювали кандидатів і їх необхідні якості, ми одноголосно зійшлися на кандидатурі Девіда Мойеса. Він прямолінійний і володіє сильною робочою етикою. Я дуже давно ним захоплююся і ще в 1998 році запрошував стати моїм асистентом тут”.

“Тоді він був молодою людиною на початку своєї кар’єри, але з тих пір він виконав прекрасну роботу в” Евертоні “. Немає жодних сумнівів, що він володіє всіма необхідними якостями, які ми очікуємо від тренера такого клубу як Ианчестер Юнайтед”, – повідомив Алекс Фергюсон про свого наступника.

“Для мене величезна честь отримати запрошення стати новим тренером” Манчестер Юнайтед “. Я радий, що сер Алекс вважав мене підходящим, щоб рекомендувати на цю роботу. Я відчуваю величезну повагу до всього, чого він домігся, і до цього клубу”.

“Я знаю, як важко буде наслідувати найкращого тренера всіх часів, однак можливість тренувати” Манчестер Юнайтед” виникає не дуже часто, і я з нетерпінням смакую свою роботу на цій посаді в наступному сезоні”, – заявив Мойес.

Додамо, що 50-річному Мойесу ще належить провести два матчі в якості наставника “Евертона”, з яким у нього закінчується контракт в кінці сезону. Шотландець очолював “ірисок” з 2002 року після успішного періоду в “Престоні”.

Джерело: FAPL.ru

ТегиТеги:

Реклама