<
>

Реклама

За Бугром Spy News

У Нігерії після рахунків 79:0 і 67:0 дискваліфікували 4 команди

Spy-Football.com

10/7/2013 , 9:27

765314Федерація футболу Нігерії дискваліфікувала на невизначений термін 4 команди нижчих дивізіонів.

Результати матчів внутрішньої першості призвели до масштабного розслідування в надрах нігерійського футболу. Чотири клуби нижчих дивізіонів – “Плато Юнайтед Фідерс”, “Акурба”, “Поліс Мешін” і “Бабаяро” – були дискваліфіковані на невизначений термін.

Причиною такого рішення федерації послужили результати матчів між “Плато Юнайтед Фідерс” і “Акурби” (79:0) і між “Поліс Мешін” і “Бабаяро” (67:0). Ще дивніше, що в усіх матчах всі голи забивалися виключно після перерви!

Отримані результати допомогли “Плато Юнайтед Фідерс” і “Поліс Мешін” кваліфікуватися в перший нігерійський дивізіон.

“Ми почали розслідування, тому що самі досі не можемо зрозуміти, що все-таки сталося. Ми шоковані”, – заявив прес-секретар федерації футболу Нігерії Адемола Оладжіре. Прес-секретар додав, що до всіх гравців, суддів, та інших офіційних особіб матчів, будуть застосовані санкції.

“Результати цих матчів – найбільша ганьба, яка коли-небудь була у Нігерії”, – передає слова Оладжіре португальське видання L’Equipe.

Евро-Футбол.Ру

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама