<
>

Реклама

За Бугром Spy News

Хвойди помагатимуть збільшувати відвідуваність чемпіонату Швейцарії

Spy-Football.com

15/9/2013 , 12:59

Заголовок нас шокує не менше, ніж вас, повірте.

Швейцарська газета “Блік” (по назві не важко здогадатись, що видання жовтеньке, та все ж), оприлюднила інтерв’ю з власником футбольного клубу “Люцерн”, 68-річним Бернардом Альпштеґом (старий пустун!), який зізнався, як збирається покращити відвідуваність матчів своєї команди. І спосіб, мусимо відзначити, дієвий (ну, шарить дідуган).

“Сезон передбачає бути для нас вдалим. Алекс Фрай (спортивний директор) та Владімір Кіндер (наставник)виконують суперову роботу. У нас чудова команда. “Люцерн” відновлюється. “Люцерн” стає сексуальнішим (як клуб може стати сексуальнішим, лол –прим.БФ).

Я хочу організувати перед початком зустрічі круте шоу. З напівоголеними танцівницями, сексуальними красунями. Стадіон буде гарантовано заповнений, я переконаний”,- каже Алпштеґ.

bildschirmfoto-2013-09-12-um-22

Далі “Блік” пише, що “Люцерн”, здається, хотів більше зробити не ефектне шоу, а розвести на полі звичайніську вульгарщину, бо пропонувати роботу почали стриптизеркам з клубів та елітним повіям міста.

Врешті-решт, ідея, здається, не отримає продовження. Голова Федерації футболу Швейцарії Едмонд Ісож висловився проти такого шоу, бо команди повинні мати розминку за 45 хвилини до початку гри, а судді і гравці з’являються в тунелі уже за 10 хвилин до стартового свистка. Тож у дівчаток не буде часу на розваги для вболівальників. Настікільки Альпштеґ одержимий цією думкою, і на що він піде заради її втілення, побачимо згодом.

bfootball.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама