<
>

Реклама

За Бугром Spy News

Пишіть листи.Ібрагімович з'явиться на поштових марках

Spy-Football.com

16/11/2013 , 15:04

Zlatan Ibrahimovic stampШведська поштова служба оголосила про плани випустити марку із зображенням Златана Ібрагімовича.

Поштовики вирішили увіковічити на поштових марках лідера збірної Швеції та французького клубу ПСЖ Златана Ібрагімовича.

Ця марка, напевно, “вб’є” електронну пошту і маэ на меті відродити забуте мистецтво написання листів, бо всі будуть прагнути використовувати Zlatan Stamp – яка віднині буде називатbcz “Zlamp” .

Марки будуть випущені 27 березня 2014 і будуть виконані в п’яти різних стилях. Ібрагімович, який приєднався до національної збірної для боротьби за путівку на ЧС-2014 проти Португалії, зізнався, що він у захваті від такої ідеї.

“Це велика честь для будь-кого – бути зображеним на поштових марках своєї країни. Мені присилають дуже багато різноманітних рахунків і марки на них не цікаві. Надіюсь, тепер побачити себе на них”, – зазначив Златан Ібрагімович.

Голова Поштової Служби Швеції дуже задоволений подібною співпрацею. Він зазначив, що колись Златан вже приніс користь суспільству, написавши свою книгу, що змусило багатьох розпочати читати книжки. Тепер же є надія, що подібна ідея змусить шведів більше писати листи на папері.

“Він дуже позитивно ставиться до проекту і навіть відібрав свої фотографії для цього. Це велика честь для нього, так як не багато людей отримують свій власний набір марок” – зазначив Брітт-Інгер Гагне

 

 

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама