>

Іспанія REAL MADRID

Зідан знову привів "Реал" до чемпіонства. Ганьба "Барселони".

17/7/2020 , 13:05

real_ramos_championДворічне царювання “Барселони” підійшло кінця. Мадрид повертає собі звання чемпіона, 34-е в своїй історії. Кожне чемпіонство з роками обростає своїми міфами і легендами, заснованими на реальних історіях. Не стане винятком і нинішній сезон.

На вимушену перерву “Реал” пішов з відставанням від “Барселони”, але після повернення з карантину йому вдалося створити локальний шедевр – “La Décima”, десять перемог поспіль, які в результаті привели до коронації. У топ-4 лігах Європи, крім “Реала”, тільки “Баварії” вдалося виграти всі матчі після перерви. Мадриду залишилося зіграти ще один тур і він постарається не зіпсувати статистику.

У 37 турі Реал переміг Вільярреал. Цікавим виявився епізод із другим голом “королівського” клубу/  З нагоди чемпіонства, “Реал” вирішив розіграти пенальті – Рамос катнув м’яч, а Бензема забив його у ворота. Але як показав повтор, і Бензема, і ще два гравці “Вільярреала” вбігли в штрафну раніше допустимого часу. Повторна спроба, і в цей раз без всіх трюків удар з точки виконав Бензема.

У паралельному матчі Барселона зганьбилася на “Камп Ноу”, поступившись Осасуні 1-2.Здається відставка Кіке Сетьєна вже не загорами.

Чемпіонство Реала у сезоні 2019/20 стало 92-м трофеєм в історії мадридського клубу. Зазначимо, що королівський клуб випередив Барселону за кількістю титулів – “блаугранас” мають в активі “лише” 91 кубок.

Зідан завоював в якості головного тренера «Реала» вже 11-й за рахунком трофей, що є найкращим показником в історії клубу.

Друге місце за цим показником в історії «Реала» займає Мігель Муньос – 8 трофеїв в якості головного тренера команди.

Під керівництвом Зідана «Реал» 2 рази виграв Ла Лігу, 3 рази – Лігу чемпіонів, 2 рази – Суперкубок УЄФА, 2 рази – клубний чемпііонат світу, 2 рази – Суперкубок Іспанії.