<
>

Реклама

Англія Spy News

Англійська Прем'єр-Ліга подала судовий позов на YouTube

Spy-Football.com

19/11/2013 , 9:15

YouTubeАнглійська прем’єр -ліга разом з групою власників медіаправ , очолювана американською компанією Viacom , подала до суду на YouTube. Позивачі висунули вимогу до співробітників даного сайту , щоб вони більш ретельно перевіряли контент що публікується, а також не забували боротися з порушниками авторських прав. При цьому , вони стверджують , що контролювати дану ситуацію не так складно.

У той же час , представники суду Нью – Йорка , що отримали даний позов , заявили , що не можуть взятися за цю справу , оскільки нереально задовольнити запити цілого ряду власників медіаправ . Згідно з даними британської преси , позов , в тому вигляді , в якому його подали , був відкликаний .

Ще в 2009 році АПЛ почали з’ясовувати стосунки з YouTube. Пізніше приєдналися Viacom і всі інші учасники процесу.

« Сьогодні деякі правовласники за допомогою контенту , що завантажується на різні сайти самими користувачами , отримують куди більше прибутків , ніж від використання офіційних каналів » , – прокоментував Томос Грейс , співробітник YouTube , що відповідає за стратегічне партнерство в галузі спорту.

ojde.biz

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама