<
>

Реклама

Англія Spy News

Скупий Ешлі Коул: щоб тебе пограбували і згвалтували! (+Відео)

Spy-Football.com

19/9/2013 , 12:56

eshli_koulЗахисник «Челсі» образив дівчину мізерними чайовими, повідомляє “Сегодня”

Неприємна історія трапилася з захисником «Челсі» Ешлі Коулом в США. В одному з нічних закладів Сент-Луїса англієць нарвався на “теплий” прийом дівчини-бармена після того, як залишив їй мало чайових.

Вона вибігла за Коулом на вулицю і влаштувала справжню істерику: “Сподіваюся, цього придурка пограбують, поб’ють і згвалтують прямо тут, на вулиці!Побийте ж його, хто-небудь!Ти повинен зрозуміти, що ніяка не зірка”.

Коул тримався досить спокійно, поки дівчина згадувала все нові лайки, а потім поцікавився у неї: «Чому ти на мене злишся. Ніхто не розуміє?”. «Як ти можеш ненавидіти мене, якщо ти навіть не знаєш мене?», – дивувався Коул.

Після того, як футболіст з друзями поїхав, дівчина продовжила спілкування з очевидцями скандалу:. “Вони завалилися в бар, і вели себе так, ніби я якась дівчинка за викликом. Коул і його дружки вважають, що офігенно круті, адже у них повно грошей. Але вони навіть не знають, скільки потрібно залишати чайових “.

Не вірите? Ось вам доказ

sport.segodnya.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама