<
>

Реклама

Німеччина Spy News

З вязниці - на тренування "Баварії"

Spy-Football.com

20/8/2013 , 12:22

BrenoКолишньому захисникові мюнхенського клубу дозволили вдень працювати у “Баварії”, а ввечері він знову змушений повертатися до в’язниці, де він відбуває покарання за підпал свого будинку.

Бразильський захисник працюватиме у штабі молодіжної команди чемпіона Німеччини, де вчора в нього був перший робочий день.

Щоправда, Брено поки що сидить в офісі так званої “Junior Team”, адже йому слід акліматизуватись після життя “за гратами”.

“Брено слід співпрацювати з нами і намагатися звільнитись від думок в’язничного буття”, – пояснює наставник “JT” Вольфґанґ Дремлєр.

Нагадаємо, трагедія трапилась 20 вересня 2011 року, коли під впливом алкоголю 22-річний Брено підпалив орендований будинок, завдавши матеріальної шкоди майже на мільйон євро. Бразильцю-дебоширу присудили покарання терміном 3 роки та 9 місяців.

Вранці 19 вересня Брено дізнався, що йому слід вчетверте оперувати коліно. Таку звістку бразилець вирішив потопити в алкоголі. Під час обіду з дружиною та своїм агентом Ґільєрме Рафіньєю Брено починає “заливатись” пивом, ротвейном та віскі.

“Я його просила схаменутись, проте він не слухав мене”, – розповідає згорьована 35-річна мати трьох дітей.

За словами Ренати, спочатку вона разом з Ґільєрме намагались протидіяти намірам Брено вистрибнути з вікна – він здолав успішно висоту 4 метри.

Потім він бігав по хаті з ножем і дружина втекла з дітьми на машині.
“Я майже годину їздила кругом, двічі повз наш будинок. Потім я зателефонувала Рафіньї, попросивши про допомогу”, – розповіла Рената.

Коли вона повернулась, то дім вже був у згарищі. Рената просила поліцію врятувати чоловіка, проте вони розвели лише руками.

“Я закричала до поліцейських, щоб вони врятували мого чоловіка. Я на колінах благала пожежників. Проте вони сказали, що вже нічим не можуть зарадити. Я протягом 20 хвилин оплакувала смерть Брено…”, – згадує Рената.

Через деякий час вона знайшла Брено у поліцейській машині.

Двічі на місяць Рената може бачитися з чоловіком віч-на-віч у в’язниці протягом однієї години.

Брено тепер змінив професію футболіста на працівника пральні, проте не забуває підтримувати спортивну форму.

Рената зараз проживає у Мюнхені у помешканні площею 50 кв.м і сподівається на дочасне звільнення чоловіка.

 

Джерело: bild.de, football24
ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама