Італія Serie A

Управління гнівом та чудовий гол зі штрафного від Балотеллі (Відео)

23/9/2015 , 10:23

Нападник Маріо Балотеллі забив перший гол після повернення в стан “россонері”.

Головний тренер «Мілана» Сініша Михайлович поділився враженнями від виїзного матчу 5-го туру італійської Серії А з «Удінезе» (3: 2).

« Мілану вдався перший тайм, гра йшла в одну калитку. Ми Вели 3: 0, і в перерві я сказав хлопцям, що, на жаль, матч триває не 45, а 90 хвилин і потрібно продовжувати в тому ж дусі. Ми пропустили майже відразу ж після перерви і запанікували. Думаю, це частина процесу зростання команди, потрібно навчитися долати такі моменти.

Балотеллі провів відмінний матч. Його всю гру били по ногах, але Маріо жодного разу не відповів. Від нього постійно виходила гострота, він показав, що знову став справжнім Балотеллі. Він керував своїм гнівом і зіграв просто чудово. Сьогодні він був кращим на полі », – сказав Михайлович.

“Удінезе” – “Мілан” – 2:3
Голи: Агьєманг-Баду, 51, Д. Сапата, 58 – Балотеллі, 5, Бонавентура, 10, К. Сапата, 45+1